תוכל לזהות אם האישה מזייפת אורגזמה?

 

אם תעשו סקר קצר בקרב הגברים ותשאלו אותם האם הבחורה שהנם נמצאים עמה בזוגיות חווה אורגזמה, כ98% מהם יגידו "כן" בוודאות. עם זאת, במידה ותעשו את אותו הסקר, אך במקום הגברים, תשאלו את הנשים ותבטיחו להם שמדובר על סקר אנונימי לגמרי. כ60% מאותן הנשים יגידו לכם כי הנן חוות אורגזמה לעתים מאוד רחוקות, כאשר 40% הנותרים לא חוו אורגזמה מעולם. במאמר זה נסביר כיצד לזהות שהאישה מזייפת.

 

כיצד לזהות אם האישה מזייפת אורגזמה

קודם כל, חשוב להבין כי כאשר האישה מזייפת אורגזמה, הדבר עושה נזק לשני בני הזוג. מצד אחד בגלל שקר זה, האישה מונעת מעצמה לחוות אורגזמה אמתית. מצד שני, הגבר אינו יודע איפה הוא טועה ומה עליו לשפר על מנת להפוך את הסקס לטוב יותר.

  • התכווצויות – אחת הדרכים לזהות כי הבחורה שאתם שוכבים איתה לא באמת חווה אורגזמה, אלא מזייפת, היא להרגיש התכווצויות באיבר המין. הבחורה יכולה להיות שחקנית כל כך טובה שמגיע לה לקבל אוסקר, אך התכווצויות בכוס לא ניתן לזייף אף פעם. לכן, בפעם הבאה שבת הזוג שלכם טוענת שהיא גמרה, פשוט תדחפו אצבעות אל הפות שלה ותבדקו האם אתם מרגישים התכווצויות.

 

למה נשים מזייפות אורגזמה?

לאחר שהגברים מגלים כי נשים רבות מזייפות אורגזמה, השאלה הראשונה שעולה בראשם היא: "למה" והסיבות לכך הן שונות. לפעמים, הנשים מפחדות שבגלל שאינן מצליחות לגמור, בן הזוג שלהן יתחיל להשתמש בשירותי סקס וילך לנערות ליווי כוון שנשים אלה הרבה יותר פתוחות מינית ממנה. ישנן נשים שמפחדות לפגוע בבן הזוג ועקב כך לגרום לא לעזוב אותה או כמו במקרה הקודם, ללכת אל נערת ליווי על מנת לעלות את הביטחון העצמי.

אם גיליתם שחברה שלכם מזייפת אורגזמה, נסו לדבר איתה על כך מבלי להאשים ולכעוס. זכרו כי הנושא מטריד אותה באותה הצורה שזה מטריד אתכם.

תגיות : ,