סטודנטיות ביום נערות ליווי בלילה

נערות ישראליות רבות מוצאות לנכון שזה קשה מאד לשלב בין הלימודים באוניברסיטה ובין עבודה וכדי להחזיק דירה ולעמוד בהוצאות הגבוהות בישראל כמו ארנונה חשבונות אוכל והוצאות חודשיות קבועות נוספות הן צריכות לגייס כספים מההורים, משימה שלא תמיד תרגיש להן נוח והיא לא תמיד נעימה.

לכן הצעירות הבינו שלעבוד בתור נערות ליווי ולהעניק שירותים מפוארים זאת עבודה מאד נוחה וקל לשלב אותה עם הלימודים. נערה שהיא יפה, יודעת להתלבש והיא חברתית ונעימה יכולה בקלות להפוך להיות נערת ליווי ברמה מתקדמת ולעבוד בסוכנויות יוקרתיות ומפוארות.

העבודה היא בימים ושעות גמישות ולא דורשת מאמץ או זמן רב מהנערה בשונה מעבודות של משרה מלאה שדורשות 08:00 שעות ביום חמש ימים בשבוע ורק אז אולי הן יצליחו לחסות את ההוצאות אבל לא יהיה להן את הזמן והאנרגיה הדרושה ללמוד.

עכשיו כנערות ליווי מהממות צעירות ומהפנטות הן יכולות להרוויח פי כמה וכמה מעבודה במשרה מלאה, למצוא את הזמן והאנרגיה הדרושה להן כדי ללמוד, לכסות את כל ההוצאות החודשיות כולל שכר דירה מבלי לבקש כסף מההורים ובנוסף להרשות לעצמן חיי איכות נוספים מעבר.

נערות ליווי במשרדים יוקרתיים ואקסקלוסיביים יכולות להרשות לעצמן מלתחה חדשה ולהרשים בלימודים, ליהנות מבילויים יומיים כמו פאבים בערב, מסעדות בסוף שבוע וקניות עם החברות והן יוכלו ליהנות הרבה יותר מהחיים הטובים מבלי להפסיק להיות סטודנטיות.

כשנערת ליווי סטודנטיות עובדות פעם בערב או יוצאות לעבוד יום אחד בשבוע עם איש עסקים עמיד ביאכטה או בבית מלון מפואר שאר הסטודנטיות צריכות לרוץ בין הכיתות לעבודה ולהספיק כפול כאשר זה יוצר אצליהן לחצים וקשיים רבים שלא תמיד הן מצליחות להתמודד איתו ולכן זה לא פלא שהרבה נערות צעירות פונות לתחום הליווי ומצליחות מאד בלימודים שלהן אשר נותנים להם את הכרטיס לקריירה ולחיים קלים ונוחים יותר.

גברים רבים יעדיפו לבחור נערות ליווי צעירות מנומסות וחכמות וכאן נכנסות הסטודנטיות היטב לתמונה ולכן הן מצליחות גם בתחום שירותי ליווי, הן צעירות סקסיות ונעים לבלות איתן לכן הן מתאימות מאד גם לבילויים בעיר והן יכולות להצטרף לגבר למסיבה פרועה או לאירועים נוצצים וחשובים וכך הנערה נהנת גם מיציאה מהנה ומשחררת וגם מרוויחה את כספה.

תגיות : , , ,