מתקשה לשמור על זיקפה? נסה 3 טיפים אלו

 

יחסי מין מושלמים, זה דבר אינטימי מאוד שקורה בין שני אנשים שנמשכים אחד לשנייה וגורם להנאה מלאה של שניהם. למרבה הצער, לעתים קרובות, במציאות הדברים נראים קצת שונה ואחד הצדדים ביחסים אינו מרוצה מהפרטנר. כמובן שקיימים המון תסריטים, אך במאמר זה נדבר על הסיטואציה הפופולרית ביותר, בה הגבר מתקשה לשמור על זקפה, מה שמשאיר את האישה שלו לא מסופקת.

 

3 טיפים שיעזרו לכם לשמור על זקפה

איבר המין, הוא מקום מאוד רגיש אצל הגבר, הן בתחום הפיזי והנפשי. הדרך הכי קשה שאפשר לפגוע בגבר ולגרום לו לטראומה לכל החיים, היא לצחוק על הביצועים שלו במיטה. זו הסיבה לכך שגברים רבים חוששים לעשות סקס עם בחורות "חדשות" שזה עתה הכירו. אחרי הכל, אינך יודע מי האדם שנמצא מולך וכאשר הנך נכנס עם אותו האדם ליחסים אינטימיים, הנך חושף את עצמך לפגיעות.

הזקפה יכולה להיעלם באמצע האקט מכמה סיבות, החל מסיבות פיזיות הקשורות למחלות מסוימות או אי נוחות פיזית כלשהי עד להתרגשות ובעיות פסיכולוגיות.

הסיבה הנפוצה ביותר היא התרגשות. לדוגמה, ישנם גברים רבים, אשר משתמשים בשירותי סקס ומגיעים באופן קבוע לנערות ליווי על מנת להתגבר על ההתרגשות שלהם מסקס ולצבור ניסיון עם בחורות מקצועיות שיודעות לעשות את העבודה שלהן על הצד הטוב ביותר ובחיים לא ירשו לעצמן לפגוע בלקוח שלהן. להיפך, המטרה העיקרית של נשים אלה, היא לספק את הגבר כמה שיותר.

  1. התרגשות – כמו שציינו מקודם, הסיבה הנפוצה ביותר בגללה הפין נופל באמצע האקט, היא התרגשות. על מנת למנוע מצב זה, אנו ממליצים לכם לקחת כדורי הרגעה טבעיים בפעמים הראשונות לפני קיום יחסי מין.
  2. בעיות פיזיות – במידה ומדובר על בעיה פיזית, חשוב להגיע ולהיבדק אצל רופא מומחה. נערות ליווי שנתקלות בבעיה זו אצל הלקוחות שלהן, לרוב, ממליצות להם על רופא איכותי שיכול תוך כמה טיפולים לשפר את חיי המין שלהם פלאים.
תגיות : ,