כיצד למנוע גמירה מוקדמת?

אין זה סוד כי תחום הסקס זה התחום הרגיש ביותר אצל הגברים. הרוב המוחלט אף מתביישים לדבר על בעיות מסוימות שהם חווים, חוששים לפנות לרופאים וברור שלא להודות בבעיה בפני בת הזוג. לכן, המקום היחיד שבו הנם יכולים למצוא פתרון לבעיה ולהבין בכלל האם אכן מדובר בבעיה, זה האינטרנט. במאמר זה נסביר כיצד למנוע גמירה מוקדמת.

כיצד למנוע גמירה מוקדמת?

ביטוי זה ורבים דומים מחפשים מאות אלפי גברים באינטרנט מדי יום. לפני שנענה על שאלה זו שמטרידה דברים רבים, חשוב להבין מהי בכלל שפיכה מוקדמת.

אם תעשו סקר בין נערות ליווי שונות ותשאלו אותן מה הזמן הממוצע שהגבר גומר, רובן יגידו לכם כי מדובר על כ5 דקות בממוצע. אלה נתונים שבחורות אשר עובדות בדירות אירוח באופן קבוע מציגות. אם מדובר על סקס ראשון שהגבר מקיים ב24 שעות האחרונות, הזמן התקין שיחווה אורגזמה הוא כ5 דקות בממוצע. האקט שאחריו כבר יהיה יותר ארוך.

לכן, כאשר מדובר על שפיכה מוקדמת, הכוונה ליחסי מין שנמשכים כמה שניות בלבד וגם במקרה זה, יש הרבה "אבל". לדוגמה, חשוב להבין אם זה משהו חד פעמי או שמדובר על תופעה שחוזרת על עצמה שוב ושוב?

לדוגמה, אם זה הסקס הראשון שלכם או ביקורים ראשונים אצל נערת ליווי והנכם מתרגשים מאוד מהמפגש, לכן חווים אורגזמה אחרי כמה שניות בלבד – זה בסדר ומדובר על תהליך טבעי. אך אם הנכם מקיימים יחסי מין באופן קבוע עם בת זוג קבועה והדבר חוזר על עצמו שוב ושוב, ככל הנראה אכן מדובר ב"בעיה".

ישנם כמה שיטות שניתן לנסות אותן טרם פנייתכם לרופא – אחד מהם, זה ספריי השהייה אשר מוריד את הרגישות באיבר המין. כמו כן, קיימים גם תרגילים פסיכולוגיים שניתן לעשות ועל ידיהם למנוע שפיכה מוקדמת.

תגיות :