כיצד לזהות אם חברה שלך בוגדת בך?

הדבר שהגברים הכי מפחדים ממנו, זו בגידה של בת הזוג שלהם. ולמרות שאם תשאלו את זה כשאלה ישירה, רובם לא יודו בכך, אך עמוק בלב, זהו החשש העיקרי שלהם בזוגיות. על כך מעידים חיפושים רבים שמתבצעים מדי יום במנועי החיפוש והתשובה העיקרית שהנם מנסים למצוא באמצעות חיפושים אלו, היא כיצד לזהות אם חברה שלך בוגדת בך? במאמר זה נסביר מה ההתנהגות שצריכה להדליק נורה אדומה אצלכם.

כיצד לזהות שחברה שלך בוגדת בך?

לפני הכל, חשוב להבין כי לא קיימת שיטה שלפי התנהגות מסוימת מוכיחה ב100% כי חברה שלכם אכן בוגדת (כמובן, אם לא תפסתם אותה עושה סקס עם מישהו אחר), כך שאנו ממליצים לבדוק את הדברים בצורה מעמיקה לפני שהנכם קופצים למחשבות ומאשימים את הצד השני בבגידה.

היא מסתירה את הטלפון – אם חברה שלך שמה באופן פתאומי סיסמה לטלפון, מנסה שלא להתכתב עם אנשים לידך וכל הזמן מסתירה את המסך, יכול להיות שיש שם משהו שלא ימצא חן בעינכם. בדיוק כמו שגברים אשר משתמשים בשירותי ליווי ומבקרים בדירות דיסקרטיות, מוחקים את היסטורית הגלישה ומסתירים את המסך של המחשב והטלפון, גם הנשים פועלות באותה הצורה.

היא מקדישה הרבה זמן לחיצוניות – אם חברה שלכם פתאום רכשה בגדים חדשים, התחילה להתלבש יפה לעבודה, קנתה סטים של תחתונים וחזיות חדשות, התחילה להתאפר ובאופן פתאומי שומרת על דיאטה, כנראה שיש פה משהו חשוד. כמובן שאנו לא מדברים על המצבים בהם חברה שלכם התנהגה כך מאז ומתמיד, החל מרגע ההיכרות אתכם, אלא על שינויים פתאומיים שקרו.

סקס – יחסי מין זה אחד הפרמטרים העיקריים על פיהם ניתן להבין שמשהו לא בסדר ביחסים. אם חברה שלכם הפסיקה לשכב אתכם ובכל פעם ממציאה תירוצים שונים, ככל הנראה משהו לא בסדר. תמיד תעשו השוואה אל מול שימוש בשירותי ליווי של גברים, הרי אחרי שחזרתם מביקור אצל יצאנית, ככל הנראה, לא תרצו לקיים יחסי מין עם חברה שלכם כי תהיו עייפים.

תגיות :