חוקי הלבוש של יצאניות

חוקים של שירותי ליווי.

נערות ליווי שעובדות במכונים מקציעים בעלי מוניטין ושם צריכות לעמוד בהרבה סטנדרטים, לייצג את השירות ולהופיע בצורה המפוארת, הסקסית ויפה ביותר.

הראיונות, סינונים וההכשרות שהבנות עוברות כדי להתקבל אל השירותים הם חמורים וכל נערת ליווי צריכה לעבוד קשה מאד כדי להתקבל ולכן כאשר היא כבר חלק מהצוות, היא עדיין צריכה להשקיע הרבה מאד כדי להישאר.

החוקים של שירותים מתקדמים ומקציעים הם שהנערות תמיד יופיע בשיא היופי שלהן והתפקיד שלהן הוא להרשים את הלקוחות עם הלבוש, מלבד מאשר עם המיומנויות המיניות שלהן במיטה.

בחלק מהשירותים אפילו ניתן לבקש מהנערות מה ללבוש אם יש לבוש מסוים שמושך אותכם יותר מהכל בין אם זאת שמלה בצבע אדום יין או חצאית כל כך קצרה שניתן לראות את החוטיני הוורדרד שלה מבצבץ.

הערות אל נערת ליווי חדשה.

הנערות החדשות עוברות הכשרות לגבי ההתנהגות שלהן עם הלקוחות, הסברים על הלבוש שלהן ואיך הן צריכות להתנהל בכללי.

כמובן שכל מי שמתחילה תבצע טעויות כאלה או אחרות ותקבל הערות לעבודה וביקורת על מנת שתהפוך אל נערת ליווי מנוסה ומקצועית יותר.

כמו כן מסבירים להן גם על שיחות הטלפון עם לקוחה איפה שמיקוח והעסקה של הפגישה מתבצעת ושם הן צריכות להסביר הכול על השירות שלהן ועל אופן התשלום כדי שלא יהיו אי הבנות בין הנערה לבין הלקוח.

תמיכה מנערות ליווי וותיקות על מין.

כמובן שהבנות גם מקבלות תמיכה מלאה מין נערות ליווי הוותיקות שמחזקות את הביטחון שלהן ומלמדות אותן מי נגד מי ומה עליהן לעשות כדי להפוך לעצמאיות.

הן מספרות להן על כל תכסיסי המין הסודיים כדי להביא גבר אל אורגזמה בשיא המהירות, איך להתנהל מול הבוס ובמילים אחרות מראות להן את כל הדרך כדי שיהפכו אל נערות ליווי לא מהפנטות אלה גם חכמות ומקצועיות.

תגיות : , ,