נערות ליווי דרושות

ברוכות הבאות אל חיפוש עבודה נערות ליווי, סוכנויות בחורות אמיתיות מחפשת מלאכיות יוקרתיות חדשות מעל גיל 18.

אנחנו מקבלים נערות מכל מוצא סוג וצבע ומתייחסים לכל אחת בכבוד המגיע לה וביחס חם ונדיב, אנחנו מחפשים בחורות רציניות שאפתניות ויפות שיודעות לתת עבודה ולעבוד בתשוקה. אנחנו דיסקרטיים לחלוטין ולא חושפים את זהות נערות הליווי לאף בן אדם ולשום חברה. כל נערת לווי מקבלת שם חדש ולוק חדש שיאפיין אותה.

נערות הליווי עוברות הכשרה מלאה ומקצועית ואנחנו לא זורקים בחורות למים העמוקים בשום פנים ואופן, המוניטין חשוב לנו וחשוב לנו שהבחורה תרגיש בטוחה בנוחות ובשליטה. בעניין העבודה של הפרסום אנחנו מטפלים, בטלפונים בפרסום ובתנועת הלקוחות, בפעמים הראשונות יהיה לכם ליווי ועזרה מבנות אחרות ומהאחראיים.

אכפת לנו מאד מהבנות ואנחנו דואגים שהן יהיו מסופקות ומרוצות מהעבודה שלהן, שתמיד יקחו חלק וירוויחו ושתמיד יהיה להן תמיכה ועזרה בכל מה שהן צריכות.

ההכנסה בעבודה הזאת היא גבוה מאד אבל דורשת מיומנות מסוימת והתמדה, בנות מצליחות עולות דרגה ועוברות להיות נערות וי איי פי והמחיר השעתי שלהן יכול לעלות באלפים לשעה בודדת. את השרותי ליווי שתספקו אתן תבחרו לפי מה אתן מוכנות לספק ולהציע בשירות, לא יתבקשו ממכם דברים מוגזמים.

שירותי הליווי יכולים להיות מופעי חשפנות מסאג'ים ארוטיים וגם יציאה לאירועים או לפגישות עסקיות עם אנשי עסקים מכובדים.

אם את מתעניינות להצטרף לצוות המנצח שלנו של נערות ליווי ספקטקולריות ורוצה לברר עוד פרטים לפני תשאירי את הפרטים שלך למטה עם תמונה שלך ונחזור אלייך בצ'יק… הצלחה מתוקה!

קליק להוספת תמונות